Qatro - Świat Łazienek
już od wielu lat pozostaje niekwestionowanym liderem w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań do łazienki oraz elementów wyposażenia do całego domu, biura, firmy

Zapraszamy do współpracy - przekonaj się, jak i czym wypracowaliśmy swoją pozycję...

strona główna » O firmie

Firma Qatro powstała w roku 2002 jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ze 100% udziałem kapitału polskiego. Jesteśmy firmą, która pomimo tak krótkiego istnienia, bardzo szybko zaklimatyzowała się na rynku lokalnym jak i krajowym.

Rosnący sukces zawdzięczamy fachowej, rzetelnej obsłudze oraz klientom i firmą budowlanym, z którymi na co dzień współpracujemy. Chcemy podkreślić niepowtarzalną atmosferę w firmie, która sprawia, że zakupy w Qatro to sama przyjemność.

Salon naszej firmy posiada 600 m2 stałej ekspozycji imponującej pod względem wyglądu jak i aranżacji łazienek. Każda z nich została zaprojektowana zgodnie z zaleceniami producenta i przemyślana w taki sposób aby przedstawić klientom wyposażoną łazienkę w glazurę, terakotę oraz sanitariaty i armaturę, kończąc na akcesoriach łazienkowych.


Zobacz galerię naszego salonu:
Projekt, Realizacja, Hosting © V.2009 - Elbląg - Agencja Reklamowa Gabo
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone!
QATRO - Salon Łazienkowy z kompleksowym wyposażeniem do łazienek i nie tylko. Oferujemy tylko markowe i oryginalne produkty!